Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Connected Cooking

Komfort. Bezpieczeństwo. Inspiracja. Połączenie sieciowe z Państwa kuchnią.

Connected Cooking

Connected Cooking

Komfort. Bezpieczeństwo. Inspiracja.
Połączenie sieciowe z Państwa kuchnią.

ConnectedCooking to najnowocześniejsze rozwiązanie dla kuchni profesjonalnych, pozwalające na podłączanie urządzeń do sieci. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo jedno czy kilka urządzeń RATIONAL – ConnectedCooking gwarantuje Państwu całkowicie nowe i wygodne możliwości zastosowania. Wystarczy podłączyć urządzenie RATIONAL do sieci.

 

Connected Cooking Komfort.
W pełni automatycznie.

Zapraszamy do odkrycia zachwycających zalet ConnectedCooking.

Funkcja przejmuje wykonywanie uciążliwych czynności, wspiera Państwa zawsze wtedy, gdy Państwo tego potrzebują i zapewnia bezpieczeństwo konieczne w Państwa miejscu pracy.

Niezależnie od tego, czy w użyciu jest SelfCookingCenter® czy CombiMaster® Plus – dzięki ConnectedCooking zawsze mają Państwo wszystko pod kontrolą.

Wiadomości w trybie push.

Otrzymują Państwo aktualne informacje o wszystkich działaniach podejmowanych w Państwa urządzeniach.

Komunikaty o załadunku, zakończeniu przyrządzania oraz konieczności przeprowadzenia serwisu – wszystkie informacje otrzymują Państwo w czasie rzeczywistym.

Zdalne sterowanie.

Zdalne sterowanie umożliwia obsługę wszystkich podłączonych do sieci urządzeń za pośrednictwem smartfona lub komputera.

Doskonale widzą Państwo ustawienia urządzenia, które w każdej chwili mogą Państwo zmieniać. W przeglądzie urządzeń na podstawie pozostałych czasów gotowania i aktualnego klimatu szybko znajdą Państwo urządzenie, do którego będą mogli Państwo załadować konkretne produkty, a dodatkowo widzą Państwo, które urządzenie zwolni się najszybciej.

Transfer i zarządzanie programami gotowania.

Przypisywanie programów gotowania jest teraz dziecinnie proste. Wystarczy wybrać programy, które chcą Państwo wysłać do poszczególnych urządzeń i gotowe.

Aktualizacje oprogramowania.

Prosto i szybko zadbają Państwo, aby urządzenia zawsze były zgodne z najnowszym stanem techniki. Aktualne wersje oprogramowania są Państwu udostępniane bezpłatnie i automatycznie. Wystarczy rozpocząć aktualizację i gotowe.

W przypadku zakupu dodatkowych urządzeń RATIONAL szybko przeniosą Państwo swoje osobiste ustawienia urządzeń na nową maszynę. To gwarancja, że ustawienia we wszystkich Państwa piecach będą zgodne z Państwa wymogami. Nawet zmianę czasu z zimowego na letni ConnectedCooking wykonuje dla Państwa automatycznie.

 

Connected Cooking Inspiracja.
Zawsze odpowiednie pomysły.

Chcą Państwo jeszcze lepiej zachwycać swoich gości różnorodnymi, pysznymi potrawami i wyjątkowymi kompozycjami?

Zapraszamy do zaczerpnięcia nowych pomysłów od kolegów po fachu i naszych mistrzów kuchni. Jedno kliknięcie myszki otwiera przed Państwem nowy świat inspiracji.

Obszerna biblioteka przepisów.

Mają Państwo możliwość przeglądania tysięcy międzynarodowych przepisów i pobierania na swoje urządzenia tych, które najbardziej przypadną Państwu do gustu. Wszystkie przepisy zawierają składniki w potrzebnej ilości, szczegółowy opis i ustawienia urządzenia. Prościej się nie da.

Porady i wskazówki od naszych profesjonalistów.

Dodatkowo otrzymują Państwo wiele porad i wskazówek od naszych doświadczonych szefów kuchni RATIONAL.

W ten sposób jeszcze szybciej i prościej osiągną Państwo doskonałe rezultaty przyrządzania.

Filmy instruktażowe.

Oprócz wielu przykładowych filmów przedstawiających przyrządzanie dań znajdą Państwo również filmowe instrukcje obsługi urządzeń. Dzięki temu szybko dowiedzą się Państwo, w jaki sposób zaprogramować lub wyczyścić urządzenie czy też utworzyć koszyk na zakupy.

Podłączenie do sieci.

Ponadto mogą Państwo dołączyć do społeczności, która daje Państwu możliwość wymiany doświadczeń i rozmawiania o sprawach zawodowych z kolegami po fachu. Mają Państwo dostęp do jednej z najpotężniejszych społeczności kucharzy i szefów kuchni z całego świata.

Wszystko w zasięgu myszki.

 

How to.
Tak łatwe podłączanie urządzeń.

 

Bezpieczeństwo.
Pełne bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo to jedno z największych wyzwań w ramach nowoczesnej organizacji kuchni. Rosnące wymogi urzędów kontrolnych i surowe przepisy dotyczące higieny wymagają dużego nakładu pracy administracyjnej. Dodatkowo ważne jest, aby w największym możliwym stopniu wykluczyć błędną obsługę. ConnectedCooking doskonale Państwa w tym wspiera i upraszcza wszystkie procesy.

Automatyczna dokumentacja danych HACCP.

Wszystkie ważne dane HACCP są zapisywane w pełni automatycznie. Wszystkie ważne dane podłączonych urządzeń są zapisywane, wyświetlane i przechowywane w przejrzysty sposób. Oczywiście w razie potrzeby mogą Państwo jednym kliknięciem wyeksportować dane w formie tabeli lub pliku PDF i zapisać w innym miejscu lub wydrukować.

Powiadamianie punktów Service Partner.

W razie problemów z Państwa urządzeniem otrzymają Państwo, a na życzenie również Państwa punkt Service Partner, natychmiastowe powiadomienie. W ten sposób na podstawie odczytanych danych serwisowych będą mogli Państwo podjąć odpowiednie decyzje umożliwiające szybkie rozwiązanie problemu.

Zarządzanie profilami użytkowników.

Aby użytkownicy mogli wykonywać wyłącznie te czynności w ConnectedCooking, do których są upoważnieni, mogą Państwo zarządzać profilami użytkowników.

W ten sposób każdy użytkownik widzi tylko swoje funkcje, co do minimum ogranicza błędną obsługę.

Kopie bezpieczeństwa ustawień urządzeń.

Automatyczne zapisywanie danych i ustawień zapewnia bezpieczeństwo danych.

Najnowocześniejsza technika kodowania.

Aby zapobiec nadużyciom podczas wszelkiego rodzaju transmisji danych, wymiana informacji odbywa się oczywiście za pomocą najnowocześniejszej techniki kodowania. W ten sposób przetwarzać i wyświetlać dane mogą wyłącznie ich odbiorcy – aby Państwa dane zawsze były bezpieczne.

 

Connected Cooking Start.
Nieograniczone możliwości rozszerzania.

Aby połączyć urządzenia za pomocą ConnectedCooking, należy zintegrować je w sieć. W tym celu wszystkie urządzenia SelfCookingCenter® wyprodukowane po 03/2017 są wyposażone w odpowiednie złącze Ethernet. Dzięki niemu mogą Państwo w szybki sposób podłączyć urządzenie do sieci za pomocą kabla sieciowego lub modułu Wi-Fi.

Rejestracji urządzeń w ConnectedCooking można w niezwykle prosty sposób dokonać za pośrednictwem smartfona lub komputera. Po automatycznym nawiązaniu połączenia od razu można rozpocząć korzystanie z funkcji.

Urządzenia wyprodukowane przed 03/2017 można w prosty sposób doposażyć w złącze Ethernet, a następnie również zintegrować w ConnectedCooking. Do ConnectedCooking można podłączać z zasady wszystkie urządzenia SelfCookingCenter®, CombiMaster® Plus i VarioCooking Center®.

 

 

rational certified dealer

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!