Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Piece SkyLine

Piece SkyLine

Piec SkyLine 6 GN1-1 model 217720 Droga ku doskonałości kulinarnej

Piece SkyLine Premium

Mówisz...

Pomóżcie Mi w osiągnięciu najlepszych wyników gotowania i ograniczeniu kosztów. Muszę mieć pewność, że Mój piec mnie nie zawiedzie podczas dużego obciążenia pracą. Musi to też być
piec łatwy i intuicyjny w obsłudze tak, by każdy członek Mojego zespołu mógł go obsługiwać bez szkolenia i by wspomógł płynność i wydajność pracy w Myojej kuchni.

...a my słuchamy

...Opracowaliśmy zatem rozwiązanie typu kombi, stanowiące doskonałe połączenie inteligentnej technologii oraz projektu skoncentrowanego na człowieku. Stworzone, by zapewnić doskonałe wyniki oraz stworzone dla Ciebie. Niezwykle intuicyjna, łatwa w obsłudze linia SkyLine PremiumS, oferująca pionierskie inteligentne rozwiązania, które
zmienią sposób, w jaki gotujesz, zapewnia najniższe na rynku koszty eksploatacji oraz najlepszą w swojej klasie ergonomię i użyteczność.

Podróż ku przemianie Twojego życia zawodowego zaczyna się tutaj:

 • Stworzone dla biznesu
  + 10% opłacalności
 • Stworzone dla osiągów
  Nowy standard wydajności
 • Stworzone dla ciebie
  Łatwiejsze, zdrowsze, bezpieczniejsze
 • Stworzone do nieprzerwanej pracy
  Czysta kontrola Twojej działalności

Piec SkyLine 10 GN1-1 model 217720 Stworzone w trosce o środowisko

Doskonałe połączenie wyjątkowych wyników oraz oszczędności: zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska. Zrównoważona linia SkyLine PremiumS zapewnia najniższe zużycie
energii, gazu i wody w branży. Twoja działalność stanie się przyjazna dla środowiska.

Roczne oszczędności dzięki SkyLine PremiumS równe rocznemu bezpłatnemu użytkowaniu Lady Chłodniczej ecostoreHP Premium** klasy A.

Zwolnij. Bądź eco
Serwuj bardziej soczyste porcje dzięki cyklowi Gotowania w Niskiej Temperaturze, ograniczającemu utratę wagi o 50%.

„Zielone” gotowanie
Uzyskaj najniższe zużycie energii oraz najlepsze wyniki w swojej klasie dzięki trybowi eco gotowania oraz automatycznym cyklom gotowania, zaprojektowanym w sposób możliwie najbardziej przyjazny środowisku

Inteligentne oszczędności oraz zrównoważona konstrukcja

Żegnajcie straty ciepła. Witajcie oszczędności.
Najniższe zużycie energii dzięki usprawnionej izolacji komory, drzwiczkom z potrójną szybą oraz zoptymalizowanemu projektowi wnęki (komory). Optymalizacja zużycia energii jest możliwa dzięki interakcji pomiędzy bardzo precyzyjnym układem sterowania oraz 26 różnymi czujnikami monitorującymi Piece SkyLine.

Oszczędność wody Smart & Green
Największa oszczędność. Zużycie wody zostało znacząco ograniczone poprzez zastosowanie inteligentnego czujnika Lambda, zapewniającego unikalne precyzyjne sterowanie wilgotnością, dzięki któremu para jest wytwarzania tylko wówczas, gdy jest to konieczne, oraz dzięki wykorzystaniu wilgotności z samej żywności.

Dotyk człowieczeństwa

Linia SkyLine PremiumS jest łatwa do nauczenia i obsługi, zarówno fizycznie, jak i umysłowo, oraz pracuje w doskonałej synergii z innymi urządzeniami Electrolux Professional.

Pionierzy użyteczności

Ergonomiczny Piec oznacza ograniczenie o 75%* zwolnień lekarskich pracowników oraz 25% wzrost wydajności dla Twojej działalności. Ergonomiczne urządzenia zaprojektowano, mając na uwadze Twoje potrzeby i Twój przebieg pracy: to duża różnica w Twojej kuchni. Nasz proces projektowania stawia człowieka w centrum zainteresowania oraz jest w pełni zgodny z regulacjami ISO 26800 i ISO 9241-210. Piec SkyLine PremiumS jako pierwszy otrzymał czterogwiazdkową certyfikację w zakresie ergonomii.

Piec SkyLine 6 GN1-1 model 217822 Dodatkowe korzyści bez wysiłku

Droga ku bezkompromisowym wynikom

Łatwa droga, która sprawi, że Twoja kuchnia stanie się bardziej skuteczna, wydajna i bezstresowa. SkyLine PremiumS i SkyLine ChillS: dwa w pełni zsynchronizowane
urządzenia, komunikujące się ze sobą, o certyfikowanej ergonomii oraz użyteczności, gwarantujące niezawodną synergię gotowania i chłodzenia Cook&Chill..

Duet skazany na sukces.

Bezbłędna prostota

Ułatwiaj Swoją codzienną pracę oraz ogranicz czas szkolenia dzięki intuicyjnemu panelowi. Przyjaznemu dla daltonistów. Łatwość użycia to jedno z najważniejszych kryteriów czterogwiazdkowej certyfikacji.

Bez obciążeń

Łatwe otwieranie i zamykanie drzwiczek ponad 1.000 razy dziennie za pomocą wygodnego, ergonomiczne zaprojektowanego uchwytu w kształcie skrzydła. Otwieranie bez użycia rąk za pomocą łokcia, co ułatwia załadunek i
rozładunek pieca.

Załadunek i rozładunek bez wysiłku

Lepszy dla Twoich pleców i mniej męczący dla ciebie. Projekt drzwiczek i podstawy to prawdziwa różnica podczas załadunku i rozładunku.

Doskonała pozycja

Wyświetlacz z ekranem dotykowym i porty USB umieszczono na idealnie dobranej wysokości, dla zapewnienia maksymalnej widoczności i dostępu, z wykorzystaniem obliczeń dla przeciętnego wzrostu użytkownika na całym świecie.

Zobacz prawdziwy kolor swojej żywności

Nowe oświetlenie LED i kolory skorelowane z temperaturą pomogą Ci w codziennych zadaniach. Funkcja migających alarmów pomaga użytkownikom koordynować zadania.

Osłona drzwi

Dla ułatwienia korzystania z wózków na 20 blach GN, modele Pieców SkyLine są wyposażone w zintegrowane osłony drzwi.

Blokada drzwi

Dla ułatwienia korzystania z wózków na 20 blach GN, modele Pieców SkyLine są wyposażone w zintegrowane osłony drzwi

Większe bezpieczeństwo użytkowników

Zewnętrzna powierzchnia o 25% chłodniejsza. Izolowane drzwi z potrójną szybą zapewniają większą ochronę niż tradycyjna podwójna szyba..

 

 

 

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!