Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Linia STAR

Linia STAR - Mareno

Linia STAR

Linie grzewcze 60, 70, 90, 110, High Performance oraz I-Chef

Cała gama urządzeń MARENO podzielona jest na cztery linie podstawowe: STAR 60, STAR 70, STAR 90 i STAR 110 oraz dwie linie specjalne High PERFORMANCE oraz I-CHEF.

 

STAR 60 STAR 60 to połączenie mocy i wydajności linii 70 z kompaktowymi wymiarami urządzeń. W tej linii znaleźć można również urządzenia drop-in, co powoduje, że w aranżacji kuchni tylko wyobraźnia wyznacza granice. STAR 60 to najlepszy kompromis pomiędzy wysokimi oczekiwaniami a małą przestrzenią.

 

 

STAR 70 STAR 70 to topowa linia na polskim rynku. W ramach tej linii można znaleźć ponad 130 modeli urządzeń oraz tyle samo opcji i akcesoriów. Dzięki takiej wszechstronności linia 70 jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby gastronomii.

 

 

STAR 90 Linia urządzeń grzewczych STAR 90 to wszechstronność urządzeń na poziomie linii 70 oraz dużo większe moce i wydajności. Zalecana tam, gdzie jakość idzie w parze z ilością przygotowywanej żywności.

 

 

STAR 110 Linia STAR 110 to innowacyjne podejście do urządzeń grzewczych i filozofii pracy na kuchni. Urządzenia dające możliwość pracy i sterowania z dwóch stron oraz przelotowe piekarnik i podstawy - i to wszystko na głębokości 110 cm - otwierają nowe możliwości w myśleniu o kuchni.

 

 

HIGH PERFORMANCE HIGH PERFORMANCE to wąska grupa urządzeń o niedostępnych dla innych mocach i wydajnościach. Na szczególną uwagę zasługuje grill gazowy o mocy 32.0 kW oraz unikatowa plansza elektryczna, na której można smażyć bezpośrednio lub używać naczyń kuchennych.

 

 

I-CHEF to topowe osiągnięcie technologii gastronomicznej. Urządzenia elektryczne o niezwykle precyzyjnym sterowaniu elektronicznym opracowane zostały przez szefów kuchni restauracji posiadających gwiazdki Micheline-a

 

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!