Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Zmywarki gastronomiczne

Bogaty wybór zmywarek Winterhalter

Seria z transportem taśmowym - Seria STF i MTF

Zmywarki do naczyń z transportem taśmowym Zmywarki do naczyń z transportem taśmowym. Doskonałe rozwiązania do kuchni profesjonalnej.

Zmywarki Winterhalter z transportem taśmowym to optymalne rozwiązania dla dużych restauracji, hoteli, stołówek i środowisk medycznych.

Wysokowydajny system mycia zapewnia higieniczne i perfekcyjne mycie dużych wkładów naczyń w najkrótszym możliwym czasie.

Te zaawansowane technicznie maszyny taśmowe ze zoptymalizowanym systemem płukania i aktywacją stref przez myte przedmioty gwarantują ekonomiczny pobór mediów i maksymalną wydajność.

 

 

Jednozbiornikowa maszyna z podajnikiem taśmowym STF Jednozbiornikowa maszyna z podajnikiem taśmowym STF. Mycie szkła na taśmociągu.

STF Bavaria higienicznie i szybko zmywa duże ilości naczyń szklanych.

Dzięki płukaniu na zimno szklanki mogą zostać użyte ponownie zaraz po wyjęciu z maszyny – rozwiązanie idealne na duże imprezy, do ogródków piwnych i kuchni komercyjnych.

Wysokowydajny system myjący potrafi usuwać uporczywe pozostałości, na przykład tłuszcz i szminkę. W przypadku lekko zabrudzonych szklanek wybór programu szybkiego pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zyskaj na niezawodnej higienie i maksymalnej ekonomii.

 

 

Zmywarki do naczyń z transportem taśmowym Wielozbiornikowa zmywarka z przenośnikiem taśmowym MTF. Wydajność i higiena na dużą skalę

Zmywarki serii MTF są wysokowydajnym systemem zapewniającym higienicznie czyste rezultaty zmywania dla dużych restauracji, hoteli, stołówek i środowisk medycznych.

W zależności od mytych przedmiotów i dostępności miejsca maszynę można skonfigurować w sposób modułowy. Dopracowana technicznie konstrukcja z drzwiczkami uchylnymi i automatycznym systemem samoczyszczenia gwarantuje maksimum higieny.

Dzięki minimalnemu zużyciu wody i strefom włączanym przez obecność przedmiotów model MTF pracuje wyjątkowo ekonomicznie i utrzymuje niskie koszty eksploatacyjne.

 

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!