Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Winterhalter

Winterhalter

Winterhalter Polska Sp. z o.o. - Twój specjalista w przemysłowych systemach zmywania.

Marka Winterhalter specjalizuje się w przemysłowych systemach zmywania, przeznaczonych dla profesjonalnej gastronomii. Od lat dostarcza niezawodne zmywarki, środki myjące, urządzenia uzdatniające wodę oraz kosze, wpływając na skuteczność i tempo mycia naczyń na całym świecie. Firma stawia na innowacyjność swoich urządzeń, ich niezawodność oraz prostotę obsługi.

Firma Winterhalter Polska Sp. z o. o., której siedziba znajduje się w Warszawie, jest obecna na rynku już od 15 lat. Doświadczenie oraz szybki rozwój technologiczny sprawił, że marka szybko wypracowała sobie pozycję lidera wśród konkurencyjnych przedsiębiorstw, a także dokładnie poznała potrzeby Klientów oraz nawiązała współpracę z najlepszymi partnerami handlowymi i serwisowymi.

Przedsiębiorstwo posiada własny magazyn części zamiennych oraz rozbudowany dział sprzedaży i serwisu, świadczący usługi na terenie całego kraju. Dzięki temu Klienci mogą liczyć na profesjonalną i szybką obsługę, ciesząc się bezproblemowym użytkowaniem systemów zmywania.

Lokale gastronomiczne i firmy cateringowe z całego świata polegają na niezawodności urządzeń marki.

Historia marki jest niezwykle bogata – sięga 1947 roku, kiedy Karl Winterhalter założył ją w południowych Niemczech, w mieście Friedrichshafen. Dziś siedziba główna firmy znajduje się w Meckenbeuren, w pobliżu Jeziora Bodeńskiego. Marka posiada zakłady także w Endingen w Niemczech i Ruthi w Szwajcarii, natomiast jej produkty są dostępne na całym świecie.

Hasłem przewodnim firmy jest sentencja: „Sukcesu nie osiąga się samemu”, wypowiedziana przez samego Karla Winterhaltera. Obecnie również znajduje odzwierciedlenie w działaniach marki.

 

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!