Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Connected Wash

Większe bezpieczeństwo, wyższa wydajność!

Connected Wash

Connected Wash

WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO WYŻSZA WYDAJNOŚĆ

W stale powiększającym się świecie komunikacji internetowej Winterhalter wynosi zmywanie przemysłowe na wyższy poziom: wraz z pierwsz ą zmywarką, za którą płaci się tylko wtedy, gdy maszyna pracuje. Dzięki niej można zoptymalizować cały proces i zwiększyć bezpieczeństwo eksploatacyjne. Najwyższa jakość zmywania przy możliwie największej wydajności.

 

TO WŁAŚNIE CONNECTED WASH

 1. Maszyny połączone są przez LAN lub WLAN (Wi-Fi).
 2. i przesyłają dane do serwera.
 3. Dane są analizowane i oceniane.
 4. Dzięki temu proces zmywania i obsługa stają się przejrzyste
 5. …i mogą być z każdego miejsca kontrolowane i oceniane za pomocą aplikacji.
 6. To zapewnia większe bezpieczeństwo.
 7. i oferuje możliwości optymalizacji.
 8. Rezultat: Perfekcyjne rezultaty zmywania przy możliwie największej wydajności.

 

ZALETY CONNECTED WASH

 • Większe bezpieczeństwo
  Zwiększyć bezpieczeństwo eksploatacyjne i zmniejszyć jak najbardziej czasy przestoju: Dzięki CONNECTED WASH wszystkie najważniejsze dane maszyny i dane operacyjne znajdują się w zasięgu wzroku. Od razu widać, gdy coś nie działa prawidłowo.
 • Lepsza wydajność
  Optymalizacja procesu zmywania, redukcja kosztów eksploatacyjnych: CONNECTED WASH pokazuje, jak można w konkretny sposób poprawić swoje przepływy. W jakim sektorze i jakimi środkami.
 • Większa kontrola
  Dostęp do wszystkich najważniejszych danych uzależniony od miejsca i czasu: Poprzez aplikację CONNECTED WASH otrzymuje się stale informację o aktualnym statusie maszyn. Zawsze i wszędzie. Na smartfon, tablet czy komputer.
 • Gwarancja higieny
  W razie sytuacji awaryjnej: CONNECTED WASH dokumentuje wszystkie dane w dzienniku zmywarki. Dzięki temu można przedstawić pełne dowody na przestrzeganie wszystkich istotnych dla higieny standardów zmywarki zgodnie z HACCP.
 • Lepsze zarządzanie flotą
  Wewnętrzny Benchmarking: Dzięki CONNECTED WASH wszystkie maszyny w różnych lokalizacjach są pod kontrolą. Wykorzystaj potencjał optymalizacji.
 • Lepszy serwis
  Udany pomysł: CONNECTED WASH sprawia, że proces zmywania jest nie tylko bezpieczniejszy i wydajniejszy, ale i łatwiejszy i bardziej komfortowy. Z przydatnymi i przemyślanymi funkcjami serwisowymi.

 

NASZE PODŁĄCZONE MASZYNY

Seria UC

Seria UC

Mała. Uniwersalna. Niezawodna. Perfekcyjna maszyna podblatowa. Do naczyń, sztućców i szkła.

Seria PT

Seria PT

Perfekcyjne, szybkie i oszczędne mycie. Solidna maszyna kapturowa. Dostosowana do Państwa indywidualnych wymagań.

Seria UF

Seria UF

Silna. O dużej mocy. Idealna maszyna do trudnych zabrudzeń.

 

 

MOŻLIWOŚCI CONNECTED WASH

Connected Wash

Zapytaj swoją zmywarkę.
Ona może dużo opowiedzieć.

Do tej pory zmywarka, a zwłaszcza jej wnętrze i procesy były pewnego rodzaju tajemnicą: prawie nie było informacji, co działo się we wnętrzu maszyny i wokół niej. Dzięki CONNECTED WASH o procesie zmywania można dowiedzieć się więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Czerwony, żółty, zielony.
Proces zarządzania może być taki łatwy.

Przejrzysty i uszeregowany według ważności: Aplikacja CONNECTED WASH oferuje szybki przegląd statusu i wszystkich najważniejszych danych maszyn. Zielony oznacza, że wszystko jest w porządku. Żółty wskazuje na utrudnienia w procesie zmywania. Czerwony oznacza komunikat błędu.

Dobrze wiedzieć co się dzieje.
I co można ulepszyć.

Inteligentne narzędzie: CONNECTED WASH przypomina nie tylko o tym, że kanister na środek myjący wkrótce będzie pusty. Daje również wskazówki optymalizacyjne − na przykład, czas między włączeniem a pierwszym procesem zmywanie jest za długi, co generuje niepotrzebne koszty.

Rozpoznawanie problemów.
Nim staną się prawdziwym problemem.

CONNECTED WASH nadzoruje proces zmywania: Gdy maszyna komunikuje błąd krytyczny, Ty lub upoważniona przez Ciebie osoba otrzyma wiadomość Push. Bezpośrednio na smartfon lub tablet. Całkowicie automatycznie.

 

WSZYSTKO NA TEMAT CONNECTED WASH

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!