Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Electrolux Professional

Z myślą o Tobie!

Electrolux Professional

Przeszłość, doświadczenie, inspiracja

Kiedy udaję sie do restauracji zamierzam po pierwsze spotkać się z szefem kuchni, a po drugie  odwiedzić kuchnię. Tam poszukuję doświadczenia, gdyż nie mógłbym usiąść za stołem bez  przekonania, że za każdym daniem stoi tradycja sukcesu, pasja i rzetelność w pracy; historia wartości. Szukam także innowacji, rozwiązań odzwierciedlających logikę organizacji i procesów, które harmonizują z upływającym czasem, wybitnymi dokonaniami, elastycznością i prostotą produktów.


Pierwszą kuchnię Electroluxa zobaczyłem gdy byłem dzieckiem, w małej restauracji naprzeciwko mojego domu. Posiadała dużą, czarną, żeliwnią płytę i białe emaliowane drzwi ze srebrnymi napisami.

Z tą kuchnią wiązał się ważny los, historia człowieka który miał marzenie i je zrealizował, który mówił o innowacyjności jako „ kombinacji entuzjazmu, lojalności, ofensywności i wiary, które są inspirowane przez ufność we własną organizację i produkty, wiarę w sukces i wspólną przyszłość” (Axel Wenner-Gren, założyciel Electroluxa, 1908).

Ewolucja zawsze wywodzi się z wyjątkowego przepisu. To długa i pasjonująca droga, głęboka świadomość „reguł sztuki”, bez których nie ma innowacyjności, a tylko improwizacja. Ta gotowość
do podkreślania znaczenia przeszłości w budowaniu przyszłości nazywa się doświadczeniem.
Obecnie, właśnie to inspiruje badania Electroluxa w branży profesjonalnych urządzeń gastronomicznych: projektowanie solidnych kuchni, na zawsze, takich spełniających wymagania pięciu generacji szefów kuchni przez minione stulecie, dzięki swojej wysokiej wydajności, łatwości obsługi i walorom ekologicznym.

Przyszłość, ewolucja, innowacja

XP, nowa modularna linia kuchennych urządzeń Electroluxa, powstała z doświadczenia będącego źródłem inspiracji i wiary w długą tradycję bycia ekspertem w profesjonalnej kuchni.

Gdy na nią patrzę, stwierdzam, że lata, nie powiem Wam jak dużo, upływają także dla mnie, że czasy się zmieniły od momentu gdy będąc dzieckiem zobaczyłem ten stary emaliowany trzon kuchenny, stanowiący serce kuchni, otoczony tysiącem rondli i przyborów kuchennych, gdzie płomienie były dla szefa czymś ulubionym, przedmiotem pożądzania…
XP, dzięki swoim cechom, wymiarom i funkcjom, natychmiast zdradza swój główny cel, by integrować wymogi nowoczesnej sztuki kulinarnej z ewolucją w metodach gotowania i modzie żywieniowej (zrównoważenie, mulitikulturalizm, zdrowie i dietetyka,…).
Wszystko to dzięki modularności i wszechstronności konstrukcji, które są coraz bardziej  różnicowane, oraz wymaganiom co do wysokiej wydajności i trwałości urządzeń. Począwszy od pubów i restauracji szybkiej obsługi, poszukujących optymalnych wydajności przy ograniczonej powierzchni, do kuchni o dużych zdolnościach produkcyjnych, przy uwzględnieniu potrzeb szefów i personelu kuchni co do prostoty obsługi i odpowiedniej wydajności.

Zaufaj doświadczeniu, zdaj się na wiedzę Electroluxa, poczuj się pewnie z XP, z nową modularną linią kuchennych urządzeń grzewczych, powstałą z geniuszu i pasji pięciu generacji szefów kuchni.

 

 

 

 

 

Electrolux Professional

 

Electrolux Professional

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!