Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Nasza Oferta

Firma PanaGastro Sp. z o.o. oferuje szeroki wachlarz urządzeń gastronomicznych oraz mebli ze stali nierdzewnej. Wykonane w oparciu o najnowsze technologie usprawniają działanie każdej profesjonalnej kuchni, czyniąc ją miejscem funkcjonalnym i bardzo nowoczesnym. Z proponowanym przez nas sprzętem, zmywarkami, kuchniami czy piecami konwekcyjno-parowymi każda potrawa nabierze wyjątkowego smaku, który z całą pewnością przypadnie do gustu Państwa klientom.

 

 

Urządzenia gastronomiczne

Frma PanaGastro Sp. o.o. oferuje szeroki wachlarz urządzeń gastronomicznych oraz mebli ze stali nierdzewnej. Wykonane w oparciu o najnowsze technologie usprawniają działanie każdej profesjonalnej kuchni, czyniąc ją miejscem funkcjonalnym i bardzo nowoczesnym. Z proponowanym przez nas sprzętem gastronomicznym - zmywarkami gastronomicznymi, kuchniami czy piecami konwekcyjno-parowymi każda potrawa nabierze wyjątkowego smaku, który z całą pewnością przypadnie do gustu Państwa klientom.

Meble ze stali nierdzewnej

Firma PanaGastro Sp. z o.o. oferuje bogatą ofertą wykonanych ze stali nierdzewnej mebli gastronomicznych. Meble gastronomiczne wykonane zostały z wielką precyzją i starannością. Zapewnia to wieloletnią trwałość, nawet przy niezwykle intensywnym użytkowaniu. Meble technologiczne ze stali nierdzewnej zaprojektowane zostały w taki sposób, by były maksymalnie funkcjonalne, a także pozwalały w łatwy sposób utrzymać nieskazitelną czystość. Całe oferowane przez nas wyposażenie dla gastronomii wykonane zostało przy zachowaniu najwyższych standardów. Jeżeli interesuje Państwa doskonałe wyposażenie dla gastronomii do kontaktu.

Projekty gastronomiczne

Domeną firmy PanaGastro Sp. z o.o. są technologiczne i branżowe projekty gastronomiczne, które wykonujemy dla różnego rodzaju lokali. Od lat kierujemy się wyjątkowym profesjonalizmem oraz dbałością o komfort współpracujących z nami Klientów. Realizowane przez nas projekty gastronomiczne spełniają wszelkie standardy ustalone przez polskie przepisy i normy, o czym świadczy współpraca z rzeczoznawcami oraz uzyskiwanie pozytywnych opinii od SANEPIDU. Firma PanaGastro Sp. z o.o. wyróżnia się szerokim doświadczeniem w branży oraz wiedzą, którą chętnie dzieli się ze swoimi Klientami.

Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę i umiejętności, by wykonywać wysoce funkcjonalne, bezpieczne i przyjazne dla użytkowników wnętrza, związane ze zbiorowym żywieniem. Tworzymy koncepcje dla hoteli, restauracji, stołówek oraz wielu innych obiektów, planując rozmieszczenie profesjonalnego sprzętu kuchennego, mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie i wymagania Klientów.

Jakie projekty gastronomiczne wykonujemy i jakie korzyści przynosi ich wykorzystanie? Tego dowiedzą się Państwo zapoznając się z zaprezentowanymi poniżej przykładami.

Czytaj więcej...

Serwis urządzeń gastronomicznych

Firma PanaGastro Sp. z o.o.posiada własny serwis urządzeń gastronomicznych, wyposażony w nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt. Zatrudnieni do jego obsługi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie wykrywania oraz naprawiania usterek, a także niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania zawodu. Ze względu na postęp technologiczny oraz stosowane w urządzeniach coraz nowocześniejsze rozwiązania, pracownicy regularnie aktualizują swoją wiedzę dzięki uczestnictwu w różnorodnych szkoleniach. Przedsiębiorstwo zapewnia własny transport, dzięki czemu może szybko zareagować na każde zgłoszenie i świadczyć kompleksowe usługi.

Czytaj więcej...

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!