Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Zmywarki gastronomiczne

Bogaty wybór zmywarek Winterhalter

Seria UC zmywarki podblatowe

Podblatowe zmywarki serii UC Kompaktowe. Elastyczne. Niezawodne. Idealna zmywarka podblatowa. Do naczyń szklanych, naczyń i sztućców. System „wszystko w jednym”.

Podblatowe zmywarki serii UC dostępne są w wersjach do szkła, talerzy, sztućców oraz uniwersalnych (bistro), w rozmiarach S, M, L oraz XL.

Oferują trzy standardowe programy mycia, automatycznie dostosowujące się do poziomu zabrudzenia i typu mytych przedmiotów. Możesz polegać na zmywarce, która będzie optymalnie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Gwarantowane doskonałe wyniki mycia gwarantowane.

Maszyny można jeszcze lepiej dostosować do konkretnych wymogów dzięki opcjom wyposażenia dodatkowego. Seria UC – ekonomiczne rozwiązanie dla nieskazitelnych wyników zmywania.

PRZEKONAJ SIĘ SAM.

Precyzyjnie dopasowana do zmywanych naczyń, których używasz. Dzięki różnym rozmiarom maszyn, doskonale pasuje do dostępnej przestrzeni. Seria UC firmy Winterhalter imponuje intuicyjnymi elementami obsługi, ekonomicznym funkcjonowaniem i najwyższą opłacalnością. Jej misją są lśniące szkło, czyste naczynia i nienaganne sztućce.

Jej idea: spełnić wszystkie życzenia i wymagania. Niezależnie od branży, w której pracujesz. Gdziekolwiek jesteś. System „wszystko w jednym”. Ale konfigurowalna w sposób, który skutkuje indywidualnie dostosowanym rozwiązaniem. Maszyna Twoich marzeń.

zmywarki podblatowe uc winterhalter arcydzielo

 

 

ZALETY PRODUKTU SERII UC

Podblatowe zmywarki serii UC EKONOMICZNA I WYDAJNA

Nowa seria UC jest jeszcze oszczędniejsza: optymalne pole mycia redukuje zużycie wody w porównaniu do poprzedniego modelu o 25 %. Przez to zmniejsza się także zużycie prądu i chemii – co jeszcze bardziej minimalizuje całkowite koszty eksploatacyjne. Przy jednoczesnym doskonałym rezultacie zmywania.

PRZYJAZNA DLA UŻYTKOWNIKA

Inteligentny wyświetlacz dotykowy z wyświetlaniem programów i postępu. Obsługa za pomocą jednego przycisku. Ergonomiczny uchwyt przy drzwiach. Wyjątkowo łatwe czyszczenie – obydwa pola mycia można wyjąć jedną ręką po naciśnięciu guzika – bez użycia narzędzi. Obsługa UC jest łatwa i intuicyjna. Taka, jakiej się oczekuje.

DOSTOSOWANE ROZWIĄZANIE

Idealnie dostosowane do dostępnej przestrzeni i Twoich naczyń: UC jest dostępna w rozmiarach S, M, L i XL. Dostępne są cztery różne warianty do wyboru: zmywarka do szkła, naczyń, sztućców i bistro. Każda z nich ma do trzech standardowych programów, a także liczne opcje wyposażenia dodatkowego.

CZYSTOŚĆ I HIGIENA

Lśniąca czystość. Higieniczna czystość. Optycznie bez skazy. UC gwarantuje nieskazitelne wyniki zmywania przez długi czas. Dla najwyższych wymagań dotyczących czystości i higieny. I najwyższych wymagań dotyczących jakości i niezawodności.

zmywarki podblatowe uc winterhalter jedna

 

NACZYNIA SZKLANE

Od delikatnych kieliszków do wina po solidne kufle do piwa: UC jako zmywarka do szkła.

NACZYNIA

Pozostawia każdy talerz czysty: UC jako zmywarka.

BISTRO

Wszystko w jednym myciu: UC jako zmywarka bistro.

SZTUĆCE

Połysk bez polerowania: UC jako maszyna do płukania sztućców.

Naszym celem było opracowanie najlepszej zmywarki w swojej klasie. Opracowaliśmy więc na nowo UC, doszlifowaliśmy każdy detal, aby wyciągnąć z niej maksymalne osiągi. Powstało profesjonalne narzędzie do zmywania przemysłowego. Szczypta przyszłości.

Jens Steck, Kierownik ds. międzynarodowego zarządzania produktem

 

CECHY PRODUKTU SERII UC

REGULACJA CIŚNIENIA MYCIA

Każda zmywarka UC standardowo wyposażona jest w regulację ciśnienia wody: »VarioPower« precyzyjnie dostosowuje ciśnienie wody do rodzaju zmywanych naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Cienkie naczynia szklane oraz delikatne miski myte są pod niskim ciśnieniem wody, a solidne naczynia pod wyższym. W ten sposób zabrudzenia usuwane są w sposób niezawodny – podczas gdy naczynia traktowane są delikatnie.

 

INTELIGENTNY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY

Gotowi na jutro: w kokpicie UC pracuje inteligentny wyświetlacz dotykowy. Obsługa za pomocą jednego przycisku. Neutralny językowo interfejs użytkownika z niewymagającymi wyjaśnienia piktogramami. I znane już sterowanie gestami przy pomocy smartfona. Wyświetlacz jest czuły i można go obsługiwać także w rękawiczkach. Powierzchnia wykonana jest ze szkła i jest wyjątkowo wytrzymała: Została przetestowana w ekstremalnych warunkach.

ODZYSK CIEPŁA

Inteligentne wykorzystanie energii: opcjonalnie UC można wyposażyć w zintegrowany system odzysku ciepła z powietrza wylotowego »Energy«. Wykorzystuje on energię gorącej pary do wstępnego ogrzania zimnej wody dopływowej. To znacznie zmniejsza zużycie energii, obniża koszty eksploatacyjne i zapewnia, że po otwarciu maszyny prawie wcale nie wydobywa się para.

 

INNOWACYJNE POLE MYCIA

Nowa seria UC jest jeszcze oszczędniejsza: optymalne pole mycia redukuje zużycie wody w porównaniu do poprzedniego modelu o 25 %. Przez to zmniejsza się także zużycie prądu i chemii – co jeszcze bardziej minimalizuje całkowite koszty eksploatacyjne. Przy jednoczesnym doskonałym rezultacie zmywania.

CONNECTED WASH

Cyfryzacja stwarza nowe możliwości w zakresie przemysłowego zmywania naczyń oraz poprawia bezpieczeństwo i wydajność. Dzięki CONNECTED WASH, urządzenie UC można zintegrować z Twoją siecią LAN lub WLAN. Twoje dane operacyjne są analizowane i oceniane w celu przedstawienia Ci konkretnych zaleceń dotyczących optymalizacji procesu zmywania. Dzięki powiązanej aplikacji masz przez cały czas dostęp do danych, które są dla Ciebie ważne i jesteś powiadamiany o każdej usterce.

 

WARIANTY MASZYNY

Lśniące szklane naczynia. Błyszczące naczynia. Połyskujące sztućce. Lub wszystko to razem. UC można precyzyjnie dopasować do używanych przez Ciebie naczyń zmywanych i rodzajów ich zabrudzenia. Dostępne są cztery różne warianty: zmywarka do szkła, naczyń, sztućców i bistro. Każda z nich ma do trzech standardowych programów, a także inne indywidualne opcje ustawień.

ROZMIARY MASZYN

Seria UC jest dostępna w czterech różnych rozmiarach: S, M, L oraz XL. Możesz zatem wybrać rozmiar maszyny, która najlepiej pasuje do dostępnego miejsca i rodzaju naczyń. Dokładne wymiary poszczególnych modeli znajdziesz w broszurze na temat serii UC.

 

ZINTEGROWANY MODUŁ ODWRÓCONEJ OSMOZY

Lśniące szkło i błyszczące sztućce – bez potrzeby polerowania, bezpośrednio z maszyny: opcja »UC Excellence-i« to umożliwia. Zintegrowany moduł odwróconej osmozy dla maszyn o rozmiarach S i M spełnia najwyższe standardy jakości wody i zapewnia doskonałe rezultaty zmywania. Idealna do wąskich obszarów blatów, gdzie nie ma miejsca na urządzenia zewnętrzne. Modele »UC Excellence-iPlus« są dostępne również z wbudowanym zmiękczaczem.

 

FILTRACJA ŁUGU

Im czystsza woda myjąca, tym lepszy rezultat zmywania. Dlatego każda zmywarka Winterhalter wyposażona jest w wypróbowany i przetestowany, czterokrotny system filtracji ługu. Podczas etapu 1 sito powierzchniowe filtruje największe cząstki brudu z wody myjącej. Podczas etapu 2 sito cylindryczne z drobnym filtrem usuwa mniejsze cząstki brudu. Podczas etapu 3 Mediamat odfiltrowuje najdrobniejsze cząstki, takie jak fusy z kawy. Wreszcie, podczas etapu 4, uruchamia się sito pompy, chroniąc pompę przed uszkodzeniami mechanicznymi. W rezultacie woda myjąca pozostaje czysta przez cały czas.

 

 

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!