Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

PanaGastro Sp. z o.o.

Urządzenia gastronomiczne to nasza pasja!

Firma PanaGastro Sp. z o.o. oferuje szeroki wachlarz urządzeń gastronomicznych oraz mebli ze stali nierdzewnej. Wykonane w oparciu o najnowsze technologie usprawniają działanie każdej profesjonalnej kuchni, czyniąc ją miejscem funkcjonalnym i bardzo nowoczesnym. Z proponowanym przez nas sprzętem gastronomicznym - zmywarkami gastronomicznymi, kuchniami czy piecami konwekcyjno-parowymi każda potrawa nabierze wyjątkowego smaku, który z całą pewnością przypadnie do gustu Państwa klientom.

 

 

Winterhalter

Winterhalter Polska Sp. z o.o. - Twój specjalista w przemysłowych systemach zmywania.

Marka Winterhalter specjalizuje się w przemysłowych systemach zmywania, przeznaczonych dla profesjonalnej gastronomii. Od lat dostarcza niezawodne zmywarki, środki myjące, urządzenia uzdatniające wodę oraz kosze, wpływając na skuteczność i tempo mycia naczyń na całym świecie. Firma stawia na innowacyjność swoich urządzeń, ich niezawodność oraz prostotę obsługi.

Czytaj więcej...

Rational

Marka Rational definiuje się jako specjalistę w dziedzinie termicznego przyrządzania potraw w profesjonalnych kuchniach. To właśnie takie stwierdzenie, stanowiące jednocześnie nieustanny cel, zaważyło na sukcesie tej wyjątkowej firmy, która utrzymuje wysokie miejsce wśród producentów urządzeń gastronomicznych już od ponad 40 lat. Nadrzędnym celem marki jest zapewnienie Klientom rozwiązań, które przyniosą im maksymalne korzyści. Regularnie wprowadza ona innowacje, dzięki którym od lat utrzymuje pozycję lidera pod względem technologii, zostawiając konkurencyjne firmy daleko za sobą. Ciągły wzrost pozwolił przedsiębiorstwu na uzyskanie 54% udziału na światowym rynku. Zgodnie z szacowaniami, w urządzeniach Rational codziennie jest przygotowanych aż 100 mln posiłków na całym świecie.

Czytaj więcej...

Zanussi Professional

Zanussi Professional oferuje szereg produktów ponad 3000 dedykowanych do przygotowania żywności, gotowania, wentylacji, chłodnictwa i zmywania naczyń.

Pełna gama Zanussi Professional jest przeznaczony do uproszczenia czynności kuchennych i dokonać czyszczenia szybciej, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego.

Czytaj więcej...

Electrolux Professional

Przeszłość, doświadczenie, inspiracja

Kiedy udaję sie do restauracji zamierzam po pierwsze spotkać się z szefem kuchni, a po drugie  odwiedzić kuchnię. Tam poszukuję doświadczenia, gdyż nie mógłbym usiąść za stołem bez  przekonania, że za każdym daniem stoi tradycja sukcesu, pasja i rzetelność w pracy; historia wartości. Szukam także innowacji, rozwiązań odzwierciedlających logikę organizacji i procesów, które harmonizują z upływającym czasem, wybitnymi dokonaniami, elastycznością i prostotą produktów.

Czytaj więcej...

Mareno

Od 2015 roku Jeven Sp. z o.o. jest również generalnym dystrybutorem na terenie Polski urządzeń kuchennych włoskiego producenta Mareno. Mareno działa na rynku od ponad 50-ciu lat. Zakłady produkcyjne dysponują wykwalifikowaną załogą, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz laboratorium badawczo-rozwojowym. Wszystkie produkowane urządzenia są kompleksowo testowane przed wysyłką do klientów.

Mareno to bardzo szeroka gama urządzeń kuchennych, a w tym m.in.: kuchnie gazowe, kuchnie elektryczne, kuchnie indukcyjne, kuchnie z płytami ceramicznymi, piekarniki, frytownice, woki gazowe, grille gazowe i elektryczne, kotły warzelnie, warniki do makaronu.

Urządzenia oferowana są w czterech różnych seriach i bardzo wielu wariantach.

Czytaj więcej...

Kromet

Kromet to urządzenia gastronomiczne i wyposażenie gastronomii w urządzenia kuchenne najwyższej jakości!

Długoletnia działalność, zdobyte przez ten czas doświadczenie, wprowadzone nowe konstrukcje i technologie wytwarzania zapewniają nam coraz to większą rzeszę klientów, którzy mobilizują nas do jeszcze większego wysiłku, aby zapewnić wszystkim naszym odbiorcom szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, zwiększonych parametrach eksploatacyjnych i energooszczędnych a także dających możliwość utrzymania wysokich standardów higienicznych.

Czytaj więcej...

FKI - Fast Food

Urządzenia do gastronomii FKI - Fast Food!

Zapoznaj i zainspiruj się propozycjami rozwiązań, które pozwolą na serwowanie Twoim klientom wyśmienitych burgerów.

Hot-dogi są klasykiem w branży fast-food. Tutaj możesz zobaczyć nasze urządzenia do przygotowywania różnych rodzajów hot-dogów.

Czytaj więcej...

Winiarki

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą winiarek takich marek jak: Avintage, Climadiff, La Sommeliere, VinsurVin, Vinosphere i Berg.

Cechy zasady prawdziwej winiarki.

Lodówka do wina, bądź chłodziarka do wina, zwana także winiarką musi zagwarantować takie same idealne warunki, jakie znajdują się w najlepszych tradycyjnych podziemnych piwnicach, w których przechowywane jest wino. Urządzenie pełniące funkcję lodówki chłodzącej wina z kilkoma drewnianymi półkami i innymi dodatkami, nie stanowi odpowiedniego miejsca do przechowywania wina. Aby z powodzeniem osiągnąć pożądany wiek twojego wina i doprowadzić je do szczytu doskonałości, prawdziwa winiarka musi w każdym przypadku być specjalnie zaprojektowana tak, aby była przeznaczona do tego celu i przy projektowaniu muszą być brane pod uwagę najważniejsze „złote” zasady:

Czytaj więcej...

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!