Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Projekty gastronomiczne

Projekty gastronomiczne

Projekty gastronomiczne

Domeną firmy PanaGastro Sp. z o.o. są technologiczne i branżowe projekty gastronomiczne, które wykonujemy dla różnego rodzaju lokali. Od lat kierujemy się wyjątkowym profesjonalizmem oraz dbałością o komfort współpracujących z nami Klientów. Realizowane przez nas projekty gastronomiczne spełniają wszelkie standardy ustalone przez polskie przepisy i normy, o czym świadczy współpraca z rzeczoznawcami oraz uzyskiwanie pozytywnych opinii od SANEPIDU. Firma PanaGastro Sp. z o.o. wyróżnia się szerokim doświadczeniem w branży oraz wiedzą, którą chętnie dzieli się ze swoimi Klientami.

Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę i umiejętności, by wykonywać wysoce funkcjonalne, bezpieczne i przyjazne dla użytkowników wnętrza, związane ze zbiorowym żywieniem. Tworzymy koncepcje dla hoteli, restauracji, stołówek oraz wielu innych obiektów, planując rozmieszczenie profesjonalnego sprzętu kuchennego, mebli oraz pozostałych elementów wyposażenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie i wymagania Klientów.

Jakie projekty gastronomiczne wykonujemy i jakie korzyści przynosi ich wykorzystanie? Tego dowiedzą się Państwo zapoznając się z zaprezentowanymi poniżej przykładami.

 

Hotel De Silva

Hotel De Silva

 

Hotel SPA Dr Irena Iris Polanica Zdrój

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

 

Hotel De Silva

Hotel De Silva

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!