Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

Zmywarki gastronomiczne

Bogaty wybór zmywarek Winterhalter

Seria z transportem koszowym

Maszyny z transportem koszy Maszyny z transportem koszy. Wysoka wydajność dla dużej ilości mytych przedmiotów.

Maszyny z transportem koszy są bardzo wydajnymi rozwiązaniami dla hoteli, gastronomii i cateringu.

Ich konfiguracja zapewnia możliwość dostosowania do ilości zmywanych przedmiotów oraz do często ograniczonego miejsca w zmywalni.

Systemy z transportem koszy zapewniają największą wydajność, kompletną higienę i idealne rezultaty zmywania w połączeniu ze skutecznym myciem, doskonałym systemem filtracji i ekonomicznym wykorzystaniem wody i prądu.

 

 

Jednozbiornikowe maszyny z transportem koszy Jednozbiornikowe maszyny z transportem koszy. Kompaktowe i wysokowydajne rozwiązania.

Jednozbiornikowe zmywarki do naczyń z transportem koszy serii STR mają wysoką wydajność i duże możliwości przy małych gabarytach.

Mocny system myjący z doskonale dostosowanymi do siebie parametrami zapewnia najlepsze rezultaty zmywania w krótkim czasie. Jednozbiornikowa zmywarka z transportem koszy oferuje wystarczającą i elastyczną przepustowość przy zwiększonym obciążeniu roboczym.

Kompaktowe wymiary i różne możliwości konfiguracji ustawienia oznaczają, że STR może zmieścić się nawet w małych i narożnych pomieszczeniach.

Poza tym aktywacja stref przez kosz zapewnia ekonomiczne zużycie mediów i niskie koszty eksploatacyjne.

 

 

Jednozbiornikowa zmywarka do naczyń z transportem koszy STR 110 Jednozbiornikowa zmywarka do naczyń z transportem koszy STR 110. Najlepsze rezultaty zmywania przy małych rozmiarach.

Jednozbiornikowa zmywarka do naczyń z transportem koszy STR 110 jest bardzo wydajna i oferuje duże możliwości w kompaktowej formie.

W zależności od wielkości wkładu i stopnia zabrudzenia można wybrać jedną z dwóch prędkości transportu. Przemyślany system filtracji umieszczony w podstawie urządzenia, połączony z wysokowydajnym systemem mycia, gwarantuje doskonałe rezultaty zmywania.

Maszyna ma wysoką wydajność – do 100 koszy na godzinę w okresach szczytu – a w mniej zajętych porach oszczędza energię dzięki aktywacji stref przez kosze.

Dodatkowe funkcje opcjonalne pozwalają dostosowywać proces zmywania do indywidualnych zapotrzebowań.

Możesz polegać na zawsze higienicznych i lśniących rezultatach zmywania.

 

 

Jednozbiornikowa zmywarka do naczyń z transportem koszy STR 130 Jednozbiornikowa zmywarka do naczyń z transportem koszy STR 130. Większa przepustowość koszy dzięki myciu wstępnemu.

Jednozbiornikowa zmywarka do naczyń z transportem koszy STR 130 wyposażona w strefę mycia wstępnego oferuje zwiększoną wydajność – do 130 koszy na godzinę.

Mycie wstępne usuwa resztki jedzenia, które zostają odfiltrowane przez kasetę z sitem. Wydajność maszyny została zwiększona z zachowaniem dobrych rezultatów zmywania.

W strefie głównego zmywania wysokowydajny system myjący zapewnia doskonałe efekty mycia. W mniej zajętych porach sterowanie strefami przez kosze oszczędza energię i zmniejsza koszty eksploatacyjne.

Opcje dodatkowe pozwalają na dalszą optymalizację procesu zmywania.

 

 

STR Energy – jednozbiornikowa maszyna z transportem koszy Zmywarka z transportem koszy STR Energy. Oszczędza energię i zmniejsza koszty eksploatacyjne.

STR Energy – jednozbiornikowa maszyna z transportem koszy – jest wysokowydajną, mocną, kompaktową zmywarką do naczyń, która tnie koszty eksploatacyjne dzięki wykorzystaniu odzysku ciepła wylotowego.

Para wodna wytwarzana w cyklu zmywania przechodzi przez wymiennik ciepła, w którym jej energia ogrzewa zimną wodę dopływającą do maszyny. Zmniejsza to zużycie energii i koszty eksploatacyjne.

Jednocześnie klimat pomieszczenia ulega znaczącej poprawie, a moc przyłączeniowa maszyny jest niższa.

 

 

Seria MTR Wielozbiornikowe maszyny z transportem koszy. Wydajność na dużą skalę i higiena

Seria MTR zapewnia wysoką przepustowość koszy w hotelach i gastronomii, gwarantując jednocześnie higienę i doskonałe rezultaty zmywania.

W zależności od rodzaju mytych przedmiotów i dostępności miejsca maszynę można skonfigurować w sposób modułowy. Ciągły system transportu koszy zapewnia równomierną prędkość przesuwu mytych przedmiotów. Zapewnia to higieniczne zmywanie.

Zoptymalizowany system płukania o minimalnym zużyciu wody i aktywowane przez kosz strefy kontroli zapewniają też ekonomiczne zużycie mediów i niskie koszty eksploatacyjne.

 

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!