Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

SelfCookingCenter XS

SelfCookingCenter XS - Rational

SelfCookingCenter XS

SelfCookingCenter XS Profesjonalna klasa w małym formacie

Kochamy wyzwania. Dlatego też odważyliśmy się na coś, co do tej pory wydawało się niemożliwe. Małe urządzenie o pełnej mocy, inteligencji i wydajności naszego SelfCookingCenter®.

W ramach intensywnych badań prowadzonych przez naszych fizyków, inżynierów i kucharzy udało się nam zmniejszyć konstrukcję urządzenia bez żadnych kompromisów. Dla Państwa otwierają się nowe możliwości zastosowania. Nowy SelfCookingCenter® XS – nasz inteligentny system przyrządzania potraw w niewielkim formacie – znajdzie miejsce w każdej kuchni, a dzięki wyrafinowanym rozwiązaniom instalacyjnym nadaje się również do gotowania pokazowego oraz jako urządzenie specjalne w restauracjach. Oczywiście gwarantuje niezmienną najwyższą jakość – taką, jaką znają Państwo z innych urządzeń RATIONAL.

Gotowanie z wykorzystaniem SelfCookingCenter® XS to praca bez kompromisów: 100 % wydajności, 100 % jakości potraw, 100 % inteligencji.

 

 

Największa moc na najmniejszej powierzchni.
Dzięki technologii, która potrafi więcej

Niesamowita wydajność SelfCookingCenter® XS opiera się na wyjątkowych osiągnięciach inżynierii. Na przestrzeni o głębokości 55,5 cm i szerokości 65,5 cm oferujemy wszystkie najważniejsze funkcje zapewniające najwyższą jakość i wydajność.

Dynamiczna cyrkulacja powietrza zapewnia optymalnie rozprowadzanie wyjątkowej mocy nowych elementów grzewczych i generatora świeżej pary w komorze pieca. Temperatury do 300°C oraz inteligentne zarządzanie klimatem umożliwiają nawet grillowanie, podpiekanie i zapiekanie – oczywiście przy pełnych załadunkach urządzenia. SelfCookingCenter® XS wyznacza nowe standardy również w niskich temperaturach, np. w przypadku przyrządzania ryb, jaj lub delikatnych deserów, takich jak crème caramel.

Precyzyjna regulacja temperatury i wilgotności, wydajny generator świeżej pary, inteligentne przyrządzanie różnych produktów i automatyczne czyszczenie zapewniają wszystkie funkcje doskonałego systemu gotowania, zarówno profesjonalnym kucharzom, jak i pracownikom pomocniczym. Obsługa nowego SelfCookingCenter® XS jest jak zwykle bardzo prosta. Wyświetlacz urządzenia znajduje się nie nad nim, ale został w ergonomiczny i przemyślany sposób umieszczony po lewej stronie obok drzwi. Układ ten zapewnia optymalne bezpieczeństwo i chroni elektroniczne komponenty przed długotrwałymi szkodami spowodowanymi przez parę wydostającą się z urządzenia.

 

Prosty, oszczędny i zajmujący niewiele miejsca.

Połączenie wysokiej temperatury i pary w jednym urządzeniu stwarza zupełnie nowe możliwości profesjonalnego gotowania. Potrawy przyrządzane są w bardzo delikatny sposób. Dlatego też są zdrowsze i doskonale nadają się do utrzymywania pełnowartościowej diety. Nowe urządzenie SelfCookingCenter® XS pokrywa 95 % wszystkich powszechnie stosowanych metod przyrządzania potraw.

Oczywiście SelfCookingCenter® XS posiada wszystkie inteligentne funkcje SelfCookingCenter®. Nasz nowy system stanie się Państwa asystentem w kuchni, zapewniając wysoką jakość potraw, prostą obsługę i najwyższą wydajność.

 

SelfCookingCenter XS 4 asystentów – nieskończone możliwości

 • Prostota dzięki inteligencji przyrządzania potraw – iCookingControl
  Wystarczy wybrać produkt, ustalić żądany rezultat i gotowe! iCookingControl zawsze przyrządza potrawy zgodnie z życzeniem użytkownika. Nie ma przy tym żadnego znaczenia, kto w danej chwili obsługuje urządzenie. Rozpoznaje ono stan i wielkość produktów oraz ich ilość. Myśli, uczy się i za każdym razem ustala idealną procedurę przyrządzania potraw. Dodatkowo samodzielnie podejmuje konieczne regulacje.
 • Precyzja gwarancją najwyższej jakości – HiDensityControl®
  Wysoce czułe sensory na bieżąco rozpoznają aktualne warunki w komorze. Funkcja HiDensityControl® precyzyjnie dostosowuje dopływ energii do potrzeb potraw, a następnie skutecznie i równomiernie rozprowadza ją w komorze. W rezultacie urządzenie zapewnia najwyższą jakość potraw, załadunek po załadunku – przy minimalnym zużyciu zasobów.
 • Inteligentne załadunki mieszane – iLevelControl
  Dzięki iLevelControl można przyrządzać różne potrawy jednocześnie. Na wyświetlaczu automatycznie pojawia się informacja o tym, które potrawy można przyrządzać w ramach jednego załadunku. Zwiększa to wydajność produkcyjną i pozwala oszczędzić czas, pieniądze, miejsce i energię. W zależności od wielkości załadunku, częstotliwości i czasu otwarcia drzwiczek, czas przyrządzania potraw jest optymalnie dostosowywany do poszczególnych produktów. Dzięki temu nic nie zostanie rozgotowane, a rezultat zawsze będzie na tym samym, najwyższym poziomie.
 • Inteligentna automatyka czyszczenia – Efficient CareControl
  Efficient CareControl to wyjątkowa funkcja automatycznego czyszczenia na podstawie rozpoznania rodzaju zabrudzeń i osadu z kamienia, uruchamiana za pośrednictwem jednego przycisku. Dostosowuje się ona do indywidualnych potrzeb użytkownika i proponuje optymalne czyszczenie w ustalonym terminie. W razie potrzeby można zapisać plan czyszczenia dostosowany do Państwa potrzeb. SelfCookingCenter® automatycznie wysyła powiadomienia w wyznaczonych terminach. Rezultat: lśniący połysk i higieniczna czystość.

 

CombiMaster Plus XS Pasuje do  każdej kuchni.
Elastyczne możliwości dla małego formatu.

Niezależnie od tego, czy chodzi o atrakcyjne urządzenie pokazowe, urządzenie stacjonarne czy też Combi-Duo – CombiMaster® Plus XS można wykorzystywać dosłownie wszędzie.

Rozwiązanie montażowe RATIONAL
Wrażenia wizualne są istotne zwłaszcza w strefie pokazowej frontcooking. Zintegrowane rozwiązanie montażowe RATIONAL z opcją wbudowania urządzenia zawiera już okap kondensacyjny UltraVent, który wiąże wydzielaną parę i całkowicie ją odprowadza. Zawarty w zestawie komplet osłon zapobiega osadzaniu się zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach i spełnia wszystkie wymogi dotyczące higieny, co zapewnia profesjonalny i harmonijny wygląd urządzenia.

Uchwyt ścienny
Uchwyt ścienny doskonale nadaje się do wykorzystywania CombiMaster® Plus XS jako urządzenia stacjonarnego. Uchwyt ścienny jest zalecany wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości miejsca na blacie. Gwarantuje on prosty i bezpieczny montaż bezpośrednio na ścianie.

Combi-Duo: dwa urządzenia w jednym miejscu
Nasze połączenie Combi-Duo pozwala na jednoczesne stosowanie dwóch urządzeń w jednym miejscu, ustawionych jedno na drugim. Gwarantuje ono jeszcze większą elastyczność, w szczególności w godzinach największego obłożenia lokalu. Opcja ta umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch różnych procesów pracy, na przykład gotowania na parze i grillowania w tym samym czasie.

Oczywiście również dla naszych urządzeń z serii XS mamy pasujące podstawy. Pozwalają one na pracę na optymalnej wysokości i praktyczne przechowywanie wyposażenia dodatkowego.

 

Wszechstronne zastosowanie.
Dla SelfCookingCenter® XS zawsze znajdzie się miejsce w kuchni.

W supermarketach, na stacjach benzynowych, w sklepach mięsnych, jako urządzenie podstawowe lub dodatkowe w restauracjach: profesjonalne urządzenie w małym formacie poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Jego wykorzystanie w praktyce przez zadowolonych klientów przedstawia zaledwie kilka z wielu możliwości.

 

Profesjonalna klasa w małym formacie.
Praca bez kompromisów.

Nowy SelfCookingCenter® XS znajdzie miejsce w każdej kuchni, a dzięki wyrafinowanym rozwiązaniom instalacyjnym nadaje się również do gotowania pokazowego oraz jako urządzenie specjalne w restauracjach. Urządzenie SelfCookingCenter® XS jest dostępne w wersji elektrycznej. Wszystkie pozostałe modele SelfCookingCenter® są dostępne również w wersji gazowej.

Dzięki wykorzystaniu dwóch urządzeń ustawionych jedno na drugim jako Combi-Duo można poprawić elastyczność pracy bez wykorzystania dodatkowej przestrzeni. Dolne urządzenie można w prosty sposób obsługiwać za pomocą górnego panelu obsługi.

Ponadto do dyspozycji użytkowników są liczne wersje specjalne, umożliwiające dostosowanie urządzenia do warunków w danej kuchni.

 

 

rational certified dealer

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!