Poniedziałek: 10:00 - 16:00, wtorek - piątek: 8:00 - 16:00

PanaGastro Sp. z o.o.

Urządzenia gastronomiczne to nasza pasja!

SelfCookingCenter XS Profesjonalna klasa w małym formacie

Kochamy wyzwania. Dlatego też odważyliśmy się na coś, co do tej pory wydawało się niemożliwe. Małe urządzenie o pełnej mocy, inteligencji i wydajności naszego SelfCookingCenter®.

W ramach intensywnych badań prowadzonych przez naszych fizyków, inżynierów i kucharzy udało się nam zmniejszyć konstrukcję urządzenia bez żadnych kompromisów. Dla Państwa otwierają się nowe możliwości zastosowania. Nowy SelfCookingCenter® XS – nasz inteligentny system przyrządzania potraw w niewielkim formacie – znajdzie miejsce w każdej kuchni, a dzięki wyrafinowanym rozwiązaniom instalacyjnym nadaje się również do gotowania pokazowego oraz jako urządzenie specjalne w restauracjach. Oczywiście gwarantuje niezmienną najwyższą jakość – taką, jaką znają Państwo z innych urządzeń RATIONAL.

Gotowanie z wykorzystaniem SelfCookingCenter® XS to praca bez kompromisów: 100 % wydajności, 100 % jakości potraw, 100 % inteligencji.

 

 

Największa moc na najmniejszej powierzchni.
Dzięki technologii, która potrafi więcej

Niesamowita wydajność SelfCookingCenter® XS opiera się na wyjątkowych osiągnięciach inżynierii. Na przestrzeni o głębokości 55,5 cm i szerokości 65,5 cm oferujemy wszystkie najważniejsze funkcje zapewniające najwyższą jakość i wydajność.

Dynamiczna cyrkulacja powietrza zapewnia optymalnie rozprowadzanie wyjątkowej mocy nowych elementów grzewczych i generatora świeżej pary w komorze pieca. Temperatury do 300°C oraz inteligentne zarządzanie klimatem umożliwiają nawet grillowanie, podpiekanie i zapiekanie – oczywiście przy pełnych załadunkach urządzenia. SelfCookingCenter® XS wyznacza nowe standardy również w niskich temperaturach, np. w przypadku przyrządzania ryb, jaj lub delikatnych deserów, takich jak crème caramel.

Precyzyjna regulacja temperatury i wilgotności, wydajny generator świeżej pary, inteligentne przyrządzanie różnych produktów i automatyczne czyszczenie zapewniają wszystkie funkcje doskonałego systemu gotowania, zarówno profesjonalnym kucharzom, jak i pracownikom pomocniczym. Obsługa nowego SelfCookingCenter® XS jest jak zwykle bardzo prosta. Wyświetlacz urządzenia znajduje się nie nad nim, ale został w ergonomiczny i przemyślany sposób umieszczony po lewej stronie obok drzwi. Układ ten zapewnia optymalne bezpieczeństwo i chroni elektroniczne komponenty przed długotrwałymi szkodami spowodowanymi przez parę wydostającą się z urządzenia.

 

Prosty, oszczędny i zajmujący niewiele miejsca.

Połączenie wysokiej temperatury i pary w jednym urządzeniu stwarza zupełnie nowe możliwości profesjonalnego gotowania. Potrawy przyrządzane są w bardzo delikatny sposób. Dlatego też są zdrowsze i doskonale nadają się do utrzymywania pełnowartościowej diety. Nowe urządzenie SelfCookingCenter® XS pokrywa 95 % wszystkich powszechnie stosowanych metod przyrządzania potraw.

Oczywiście SelfCookingCenter® XS posiada wszystkie inteligentne funkcje SelfCookingCenter®. Nasz nowy system stanie się Państwa asystentem w kuchni, zapewniając wysoką jakość potraw, prostą obsługę i najwyższą wydajność.

 

SelfCookingCenter XS 4 asystentów – nieskończone możliwości

 • Prostota dzięki inteligencji przyrządzania potraw – iCookingControl
  Wystarczy wybrać produkt, ustalić żądany rezultat i gotowe! iCookingControl zawsze przyrządza potrawy zgodnie z życzeniem użytkownika. Nie ma przy tym żadnego znaczenia, kto w danej chwili obsługuje urządzenie. Rozpoznaje ono stan i wielkość produktów oraz ich ilość. Myśli, uczy się i za każdym razem ustala idealną procedurę przyrządzania potraw. Dodatkowo samodzielnie podejmuje konieczne regulacje.
 • Precyzja gwarancją najwyższej jakości – HiDensityControl®
  Wysoce czułe sensory na bieżąco rozpoznają aktualne warunki w komorze. Funkcja HiDensityControl® precyzyjnie dostosowuje dopływ energii do potrzeb potraw, a następnie skutecznie i równomiernie rozprowadza ją w komorze. W rezultacie urządzenie zapewnia najwyższą jakość potraw, załadunek po załadunku – przy minimalnym zużyciu zasobów.
 • Inteligentne załadunki mieszane – iLevelControl
  Dzięki iLevelControl można przyrządzać różne potrawy jednocześnie. Na wyświetlaczu automatycznie pojawia się informacja o tym, które potrawy można przyrządzać w ramach jednego załadunku. Zwiększa to wydajność produkcyjną i pozwala oszczędzić czas, pieniądze, miejsce i energię. W zależności od wielkości załadunku, częstotliwości i czasu otwarcia drzwiczek, czas przyrządzania potraw jest optymalnie dostosowywany do poszczególnych produktów. Dzięki temu nic nie zostanie rozgotowane, a rezultat zawsze będzie na tym samym, najwyższym poziomie.
 • Inteligentna automatyka czyszczenia – Efficient CareControl
  Efficient CareControl to wyjątkowa funkcja automatycznego czyszczenia na podstawie rozpoznania rodzaju zabrudzeń i osadu z kamienia, uruchamiana za pośrednictwem jednego przycisku. Dostosowuje się ona do indywidualnych potrzeb użytkownika i proponuje optymalne czyszczenie w ustalonym terminie. W razie potrzeby można zapisać plan czyszczenia dostosowany do Państwa potrzeb. SelfCookingCenter® automatycznie wysyła powiadomienia w wyznaczonych terminach. Rezultat: lśniący połysk i higieniczna czystość.

 

CombiMaster Plus XS Pasuje do  każdej kuchni.
Elastyczne możliwości dla małego formatu.

Niezależnie od tego, czy chodzi o atrakcyjne urządzenie pokazowe, urządzenie stacjonarne czy też Combi-Duo – CombiMaster® Plus XS można wykorzystywać dosłownie wszędzie.

Rozwiązanie montażowe RATIONAL
Wrażenia wizualne są istotne zwłaszcza w strefie pokazowej frontcooking. Zintegrowane rozwiązanie montażowe RATIONAL z opcją wbudowania urządzenia zawiera już okap kondensacyjny UltraVent, który wiąże wydzielaną parę i całkowicie ją odprowadza. Zawarty w zestawie komplet osłon zapobiega osadzaniu się zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach i spełnia wszystkie wymogi dotyczące higieny, co zapewnia profesjonalny i harmonijny wygląd urządzenia.

Uchwyt ścienny
Uchwyt ścienny doskonale nadaje się do wykorzystywania CombiMaster® Plus XS jako urządzenia stacjonarnego. Uchwyt ścienny jest zalecany wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości miejsca na blacie. Gwarantuje on prosty i bezpieczny montaż bezpośrednio na ścianie.

Combi-Duo: dwa urządzenia w jednym miejscu
Nasze połączenie Combi-Duo pozwala na jednoczesne stosowanie dwóch urządzeń w jednym miejscu, ustawionych jedno na drugim. Gwarantuje ono jeszcze większą elastyczność, w szczególności w godzinach największego obłożenia lokalu. Opcja ta umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch różnych procesów pracy, na przykład gotowania na parze i grillowania w tym samym czasie.

Oczywiście również dla naszych urządzeń z serii XS mamy pasujące podstawy. Pozwalają one na pracę na optymalnej wysokości i praktyczne przechowywanie wyposażenia dodatkowego.

 

Wszechstronne zastosowanie.
Dla SelfCookingCenter® XS zawsze znajdzie się miejsce w kuchni.

W supermarketach, na stacjach benzynowych, w sklepach mięsnych, jako urządzenie podstawowe lub dodatkowe w restauracjach: profesjonalne urządzenie w małym formacie poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Jego wykorzystanie w praktyce przez zadowolonych klientów przedstawia zaledwie kilka z wielu możliwości.

 

Profesjonalna klasa w małym formacie.
Praca bez kompromisów.

Nowy SelfCookingCenter® XS znajdzie miejsce w każdej kuchni, a dzięki wyrafinowanym rozwiązaniom instalacyjnym nadaje się również do gotowania pokazowego oraz jako urządzenie specjalne w restauracjach. Urządzenie SelfCookingCenter® XS jest dostępne w wersji elektrycznej. Wszystkie pozostałe modele SelfCookingCenter® są dostępne również w wersji gazowej.

Dzięki wykorzystaniu dwóch urządzeń ustawionych jedno na drugim jako Combi-Duo można poprawić elastyczność pracy bez wykorzystania dodatkowej przestrzeni. Dolne urządzenie można w prosty sposób obsługiwać za pomocą górnego panelu obsługi.

Ponadto do dyspozycji użytkowników są liczne wersje specjalne, umożliwiające dostosowanie urządzenia do warunków w danej kuchni.

 

 

rational certified dealer

CombiMaster Plus XS Najwyższa jakość w małym formacie

Gotowanie wymaga precyzji. Zarówno od kucharza, jak i od wykorzystywanych narzędzi. CombiMaster® Plus XS pracuje precyzyjnie w każdym zakresie: oferuje dopracowaną technologię i wspiera indywidualny rzemieślniczy artyzm kucharza. Osiągają Państwo wyjątkową jakość potraw, ograniczają zużycie surowców, a do tego oszczędzają czas dzięki nowemu automatycznemu czyszczeniu.

CombiMaster® Plus XS sprawia, że wszystko to jest również możliwe na niewielkiej przestrzeni. Ze względu na dopracowane możliwości instalacyjne urządzenie nadaje się zarówno do wykorzystywania w strefach pokazowych frontcooking, jak i jako urządzenie stacjonarne w restauracji. Na przestrzeni znacznie mniejszej niż 1 m2 zastępują nawet 50% tradycyjnych sprzętów, zapewniając przy tym chrupiące skórki, soczyste pieczenie, intensywne aromaty, nasycone kolory, a to wszystko bez utraty witamin i minerałów.

 

 

Wydajność, która robi wrażenie.

CombiMaster® Plus XS przekonuje wyjątkową wydajnością i stanowi klasę samą w sobie. Jest wytrzymały, łatwy w obsłudze i przekonuje funkcjami, które w każdej chwili zapewniają najwyższą jakość potraw. Jest to możliwe dzięki precyzyjnej regulacji klimatu, temperatury, wilgotności i przepływu powietrza w komorze oraz czasów przyrządzania potraw.

 • Nieograniczona różnorodność możliwych sposobów przyrządzania
  Połączenie wysokiej temperatury i pary w jednym urządzeniu stwarza zupełnie nowe możliwości profesjonalnego gotowania: w urządzeniu można m.in. grillować, piec, smażyć, dusić, gotować na parze, gotować w niskiej temperaturze.
 • Wyjątkowa wydajność
  CombiMaster® Plus przekonuje nie tylko w zakresie ekonomiczności, ale także dzięki swojej wydajności: energia jest doprowadzana do produktu w dokładnie odmierzonych dawkach, w razie potrzeby również w bardzo intensywny sposób. Ta dopracowana technologia przyrządzania potraw gwarantuje nieprzerwanie wysoką jakość potraw.
 • Optymalny klimat w komorze
  ClimaPlus® reguluje specyficzny dla produktu klimat w komorze – pozwala to uzyskać chrupkie skórki, optymalnie opieczoną panierkę i soczyste pieczenie.
 • Dziecinnie prosta obsługa
  Wybór funkcji za pomocą pokrętła jest niezwykle prosty, zrozumiały i sprawdza się w codziennej pracy w kuchni. Automatyczne czyszczenie zapewnia przy tym higienę i połysk, na życzenie również w nocy.

 

CombiMaster Plus XS Po prostu czyste.
Automatyczne czyszczenie

Prościej się nie da: dzięki nowej automatycznej funkcji czyszczenia CombiMaster® Plus XS szybko jest gotowy do ponownego użycia. Urządzenie czyści się samodzielnie, a na życzenie również w nocy.

Wystarczy wybrać żądany stopień czyszczenia, umieścić w urządzeniu tabletki i gotowe. W ten sposób Państwa urządzenie zawsze jest higienicznie czyste i doskonale zadbane.

Automatyczne czyszczenie jest przy tym również bardzo oszczędne. Wymaga ono niewiele energii, środków chemicznych i wody, ale przede wszystkim pozwala oszczędzić czas. Dzięki zastosowaniu preparatów czyszczących w tabletkach obsługa jest wyjątkowo bezpieczna.

 

CombiMaster Plus XS Zmieści się w każdej kuchni.
Elastyczne możliwości w małym formacie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o atrakcyjne urządzenie pokazowe, urządzenie stacjonarne czy też Combi-Duo – CombiMaster® Plus XS można wykorzystywać dosłownie wszędzie.

Rozwiązanie montażowe RATIONAL
Wrażenia wizualne są istotne zwłaszcza w strefie pokazowej frontcooking. Zintegrowane rozwiązanie montażowe RATIONAL z opcją wbudowania urządzenia zawiera już okap kondensacyjny UltraVent, który wiąże wydzielaną parę i całkowicie ją odprowadza. Zawarty w zestawie komplet osłon zapobiega osadzaniu się zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach i spełnia wszystkie wymogi dotyczące higieny, co zapewnia profesjonalny i harmonijny wygląd urządzenia.

Uchwyt ścienny
Uchwyt ścienny doskonale nadaje się do wykorzystywania CombiMaster® Plus XS jako urządzenia stacjonarnego. Uchwyt ścienny jest zalecany wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości miejsca na blacie. Gwarantuje on prosty i bezpieczny montaż bezpośrednio na ścianie.

Combi-Duo: dwa urządzenia w jednym miejscu
Nasze połączenie Combi-Duo pozwala na jednoczesne stosowanie dwóch urządzeń w jednym miejscu, ustawionych jedno na drugim. Gwarantuje ono jeszcze większą elastyczność, w szczególności w godzinach największego obłożenia lokalu. Opcja ta umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch różnych procesów pracy, na przykład gotowania na parze i grillowania w tym samym czasie.

Oczywiście również dla naszych urządzeń z serii XS mamy pasujące podstawy. Pozwalają one na pracę na optymalnej wysokości i praktyczne przechowywanie wyposażenia dodatkowego.

 

Pełna wydajność w małym formacie.

Nowy CombiMaster® Plus XS znajdzie miejsce w każdej kuchni, a dzięki wyrafinowanym rozwiązaniom instalacyjnym nadaje się również do gotowania pokazowego oraz jako urządzenie stacjonarne w restauracjach. Urządzenie CombiMaster® Plus XS jest dostępne w wersji elektrycznej. Wszystkie pozostałe modele CombiMaster® Plus są dostępne również w wersji gazowej. Dzięki wykorzystaniu dwóch urządzeń ustawionych jedno na drugim jako Combi-Duo można poprawić elastyczność pracy bez zajmowania dodatkowej powierzchni.

Ponadto do dyspozycji użytkowników są liczne wersje specjalne, umożliwiające dostosowanie urządzenia do warunków w danej kuchni.

 

 

rational certified dealer

Connected Cooking

Komfort. Bezpieczeństwo. Inspiracja.
Połączenie sieciowe z Państwa kuchnią.

ConnectedCooking to najnowocześniejsze rozwiązanie dla kuchni profesjonalnych, pozwalające na podłączanie urządzeń do sieci. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo jedno czy kilka urządzeń RATIONAL – ConnectedCooking gwarantuje Państwu całkowicie nowe i wygodne możliwości zastosowania. Wystarczy podłączyć urządzenie RATIONAL do sieci.

 

Connected Cooking Komfort.
W pełni automatycznie.

Zapraszamy do odkrycia zachwycających zalet ConnectedCooking.

Funkcja przejmuje wykonywanie uciążliwych czynności, wspiera Państwa zawsze wtedy, gdy Państwo tego potrzebują i zapewnia bezpieczeństwo konieczne w Państwa miejscu pracy.

Niezależnie od tego, czy w użyciu jest SelfCookingCenter® czy CombiMaster® Plus – dzięki ConnectedCooking zawsze mają Państwo wszystko pod kontrolą.

Wiadomości w trybie push.

Otrzymują Państwo aktualne informacje o wszystkich działaniach podejmowanych w Państwa urządzeniach.

Komunikaty o załadunku, zakończeniu przyrządzania oraz konieczności przeprowadzenia serwisu – wszystkie informacje otrzymują Państwo w czasie rzeczywistym.

Zdalne sterowanie.

Zdalne sterowanie umożliwia obsługę wszystkich podłączonych do sieci urządzeń za pośrednictwem smartfona lub komputera.

Doskonale widzą Państwo ustawienia urządzenia, które w każdej chwili mogą Państwo zmieniać. W przeglądzie urządzeń na podstawie pozostałych czasów gotowania i aktualnego klimatu szybko znajdą Państwo urządzenie, do którego będą mogli Państwo załadować konkretne produkty, a dodatkowo widzą Państwo, które urządzenie zwolni się najszybciej.

Transfer i zarządzanie programami gotowania.

Przypisywanie programów gotowania jest teraz dziecinnie proste. Wystarczy wybrać programy, które chcą Państwo wysłać do poszczególnych urządzeń i gotowe.

Aktualizacje oprogramowania.

Prosto i szybko zadbają Państwo, aby urządzenia zawsze były zgodne z najnowszym stanem techniki. Aktualne wersje oprogramowania są Państwu udostępniane bezpłatnie i automatycznie. Wystarczy rozpocząć aktualizację i gotowe.

W przypadku zakupu dodatkowych urządzeń RATIONAL szybko przeniosą Państwo swoje osobiste ustawienia urządzeń na nową maszynę. To gwarancja, że ustawienia we wszystkich Państwa piecach będą zgodne z Państwa wymogami. Nawet zmianę czasu z zimowego na letni ConnectedCooking wykonuje dla Państwa automatycznie.

 

Connected Cooking Inspiracja.
Zawsze odpowiednie pomysły.

Chcą Państwo jeszcze lepiej zachwycać swoich gości różnorodnymi, pysznymi potrawami i wyjątkowymi kompozycjami?

Zapraszamy do zaczerpnięcia nowych pomysłów od kolegów po fachu i naszych mistrzów kuchni. Jedno kliknięcie myszki otwiera przed Państwem nowy świat inspiracji.

Obszerna biblioteka przepisów.

Mają Państwo możliwość przeglądania tysięcy międzynarodowych przepisów i pobierania na swoje urządzenia tych, które najbardziej przypadną Państwu do gustu. Wszystkie przepisy zawierają składniki w potrzebnej ilości, szczegółowy opis i ustawienia urządzenia. Prościej się nie da.

Porady i wskazówki od naszych profesjonalistów.

Dodatkowo otrzymują Państwo wiele porad i wskazówek od naszych doświadczonych szefów kuchni RATIONAL.

W ten sposób jeszcze szybciej i prościej osiągną Państwo doskonałe rezultaty przyrządzania.

Filmy instruktażowe.

Oprócz wielu przykładowych filmów przedstawiających przyrządzanie dań znajdą Państwo również filmowe instrukcje obsługi urządzeń. Dzięki temu szybko dowiedzą się Państwo, w jaki sposób zaprogramować lub wyczyścić urządzenie czy też utworzyć koszyk na zakupy.

Podłączenie do sieci.

Ponadto mogą Państwo dołączyć do społeczności, która daje Państwu możliwość wymiany doświadczeń i rozmawiania o sprawach zawodowych z kolegami po fachu. Mają Państwo dostęp do jednej z najpotężniejszych społeczności kucharzy i szefów kuchni z całego świata.

Wszystko w zasięgu myszki.

 

How to.
Tak łatwe podłączanie urządzeń.

 

Bezpieczeństwo.
Pełne bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo to jedno z największych wyzwań w ramach nowoczesnej organizacji kuchni. Rosnące wymogi urzędów kontrolnych i surowe przepisy dotyczące higieny wymagają dużego nakładu pracy administracyjnej. Dodatkowo ważne jest, aby w największym możliwym stopniu wykluczyć błędną obsługę. ConnectedCooking doskonale Państwa w tym wspiera i upraszcza wszystkie procesy.

Automatyczna dokumentacja danych HACCP.

Wszystkie ważne dane HACCP są zapisywane w pełni automatycznie. Wszystkie ważne dane podłączonych urządzeń są zapisywane, wyświetlane i przechowywane w przejrzysty sposób. Oczywiście w razie potrzeby mogą Państwo jednym kliknięciem wyeksportować dane w formie tabeli lub pliku PDF i zapisać w innym miejscu lub wydrukować.

Powiadamianie punktów Service Partner.

W razie problemów z Państwa urządzeniem otrzymają Państwo, a na życzenie również Państwa punkt Service Partner, natychmiastowe powiadomienie. W ten sposób na podstawie odczytanych danych serwisowych będą mogli Państwo podjąć odpowiednie decyzje umożliwiające szybkie rozwiązanie problemu.

Zarządzanie profilami użytkowników.

Aby użytkownicy mogli wykonywać wyłącznie te czynności w ConnectedCooking, do których są upoważnieni, mogą Państwo zarządzać profilami użytkowników.

W ten sposób każdy użytkownik widzi tylko swoje funkcje, co do minimum ogranicza błędną obsługę.

Kopie bezpieczeństwa ustawień urządzeń.

Automatyczne zapisywanie danych i ustawień zapewnia bezpieczeństwo danych.

Najnowocześniejsza technika kodowania.

Aby zapobiec nadużyciom podczas wszelkiego rodzaju transmisji danych, wymiana informacji odbywa się oczywiście za pomocą najnowocześniejszej techniki kodowania. W ten sposób przetwarzać i wyświetlać dane mogą wyłącznie ich odbiorcy – aby Państwa dane zawsze były bezpieczne.

 

Connected Cooking Start.
Nieograniczone możliwości rozszerzania.

Aby połączyć urządzenia za pomocą ConnectedCooking, należy zintegrować je w sieć. W tym celu wszystkie urządzenia SelfCookingCenter® wyprodukowane po 03/2017 są wyposażone w odpowiednie złącze Ethernet. Dzięki niemu mogą Państwo w szybki sposób podłączyć urządzenie do sieci za pomocą kabla sieciowego lub modułu Wi-Fi.

Rejestracji urządzeń w ConnectedCooking można w niezwykle prosty sposób dokonać za pośrednictwem smartfona lub komputera. Po automatycznym nawiązaniu połączenia od razu można rozpocząć korzystanie z funkcji.

Urządzenia wyprodukowane przed 03/2017 można w prosty sposób doposażyć w złącze Ethernet, a następnie również zintegrować w ConnectedCooking. Do ConnectedCooking można podłączać z zasady wszystkie urządzenia SelfCookingCenter®, CombiMaster® Plus i VarioCooking Center®.

 

 

rational certified dealer

Akcesoria Tylko używając oryginalnych akcesoriów RATIONAL, będziesz w stanie wykorzystać w pełni urządzenie RATIONAL. Korzyścią jaką otrzymasz są specjalne możliwości, takie jak przygotowywanie smażonych produktów, grilowanego kurczaków lub kaczek, pieczeni cięlęcej. Oryginalne akcesoria RATIONAL są specjalnie dobrane, by wykorzystywać optymalnie możliwości urządzenia RATIONAL. Przedewszystkim tworzącym idealne warunki dla codziennego użytku w profesjonalnej kuchni.


rational certified dealer

CombiMaster Plus

Wszechstronny talent

Gotowanie wymaga precyzji. Zarówno od kucharza, jak i od wykorzystywanych narzędzi. CombiMaster® Plus pracuje precyzyjnie w każdym zakresie: oferuje dojrzałą technologię i wspiera indywidualny rzemieślniczy artyzm kucharza.

Jest solidny i wytrzymały, łatwy w obsłudze i przekonuje funkcjami zapewniającymi stałą najwyższą jakość potraw: chrupkie skórki, soczyste pieczenie, intensywne aromaty, nasycone barwy oraz zachowanie witamin i minerałów. Jest to możliwe dzięki precyzyjnej regulacji klimatu, temperatury, wilgotności i przepływu powietrza w komorze oraz czasu przyrządzania potrawy.

Przegląd zalet:

 • Nieograniczona różnorodność możliwych sposobów przyrządzania
 • Optymalny klimat w komorze
 • Wyjątkowa wydajność
 • Dziecinnie prosta obsługa

 

 

CombiMaster Plus CombiMaster® Plus XS.
Najwyższa jakość w małym formacie.

Urządzenie CombiMaster® Plus jest teraz dostępne w nowym małym formacie: CombiMaster® Plus XS.

 

Funkcje.
Wydajność, która robi wrażenie.

CombiMaster® Plus przekonuje nie tylko w zakresie ekonomiczności, ale także dzięki swojej wydajności: energia jest doprowadzana do produktu w dokładnie odmierzonych dawkach, w razie potrzeby w bardzo intensywny sposób.

Centrala pomiarowo-sterująca jest bardzo wrażliwa na przesyłane sygnały i zapewnia równomierny klimat w komorze z indywidualną regulacją do wymogów konkretnego produktu.

Filary wydajności:

 • Dynamiczna cyrkulacja powietrza i nowa geometria komory
 • Aktywne sterowanie klimatem w komorze
 • Wydajne, higieniczne wytwarzanie świeżej pary

 

CombiMaster Plus Automatyczne czyszczenie.
Przekonująca czystość.

Prościej się nie da: dzięki funkcji automatycznego czyszczenia urządzenie CombiMaster® Plus jest szybko gotowe do ponownego użycia. Czyści się niemalże samodzielnie, a na życzenie również przez noc.

Trzeba jedynie wybrać wymagany poziom czyszczenia, umieścić w urządzeniu wskazaną liczbę tabletek i gotowe. W ten sposób piec zawsze będzie higienicznie czysty i odpowiednio zadbany.

 

CombiMaster Plus Zindywidualizowane programowanie.

Chcąc zautomatyzować indywidualne procesy gotowania, można skorzystać z pamięci mogącej pomieścić 100 programów po 6 kroków każdy. Dzięki temu wielostopniowe procesy można uruchomić za pomocą jednego przycisku.

 

ClimaPlus®.
Aktywne sterowanie klimatem w komorze.

Czujniki nieustannie mierzą wilgotność w komorze, a w zależności od dokonanych ustawień, regulują ją w sposób automatyczny. W razie potrzeby wilgoć jest doprowadzana do komory albo z niej usuwana. Nie jest już konieczne wykonywanie pracochłonnych czynności, takich jak polewanie produktów i dolewanie wody.

Z funkcji ClimaPlus® można korzystać zarówno ręcznie, jak i w ramach programów gotowania. Oczywiście stopień wilgotności można dowolnie zmieniać w trakcie gotowania.

Skuteczne osuszanie komory.

Nowe, aktywne usuwanie wilgoci z komory działa szybko, skutecznie i w każdych warunkach. Gwarantuje to chrupką skórkę, optymalnie przypieczoną panierkę i soczyste mięso – nawet w przypadku dużych ilości.

 

CombiMaster Plus Czysta, higieniczna, świeża para.

Generator świeżej pary z nową, wydajną regulacją wytwarzania pary, pozwala połączyć korzyści gotowania w wodzie – czyli w maksymalnej wilgotności – z zaletami delikatnego gotowania na parze. Bardzo krótkie czasy rozgrzewania, intensywne kolory i apetyczny smak oraz zachowanie witamin i minerałów. Stałe temperatury i najwyższe możliwe nasycenie parą wodną stanowią gwarancję najlepszej jakości potraw. Innowacyjna regulacja pary dba o to, aby higieniczna świeża para cały czas w delikatny sposób opływała produkty. Nawet najwrażliwsze produkty nie wysychają.

 

 

rational certified dealer

SelfCookingCenter 5 Senses SelfCookingCenter® to jedyny na świecie system przyrządzania potraw posiadający 5 zmysłów. Ponieważ czuje, rozpoznaje, działa z rozmysłem, wyprzedza myśli, uczy się, a nawet się z Państwem komunikuje.

SelfCookingCenter® grilluje, smaży, piecze, gotuje na parze, dusi, blanszuje i sparza. Dodatkowo niezależnie od tego, czy chcą Państwo przyrządzić mięso, ryby, drób, warzywa, potrawy z jajek, wypieki, desery, w trzydziestu czy kilku tysiącach porcji. Ten system przyrządzania potraw to Państwa wszechstronny asystent w restauracji, hotelu, firmie kateringowej, na stołówkach lub w gastronomii systemowej.

To Państwo decydują, jak mają smakować potrawy, a SelfCookingCenter® realizuje Państwa wytyczne. Dokładnie i niezawodnie. Ponieważ dla nas jest i pozostanie niezwykle istotne, aby to szef kuchni decydował o wynikach pracy i otrzymywał żądane rezultaty.

Nowe urządzenie SelfCookingCenter® to odciążenie, o którym marzy każdy zespół kucharzy. Jest oszczędne, zwalnia Państwa z rutynowych czynności i pozwala skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne. Ostatecznie liczy się przecież zadowolenie gości.

W przeszłości do przyrządzania potraw kucharze potrzebowali sprzętów, takich jak grill, piec, kuchenka, garnki i patelnie. Dziś są to cztery inteligentne funkcje asystenckie, które wspierają Państwa podczas pracy w kuchni.

Piec jest standardowo wyposażony między innymi w:

 • 6-punktowy czujnik temperatury rdzenia z automatyczną korekcją błędu.
 • Zarządzanie klimatem - pomiar, ustawianie i regulacja wilgotności z dokładnością do 1%.
 • Pamięć minimum 350 programów gotowania po 12 etapów każdy
 • 3-stopniowa regulacja nawilżania przy temperaturze +30+260st.C
 • Złącze USB
 • Wysokowydajny generator pary z automatycznym odkamienianiem
 • 5 programowanych prędkości pracy wentylatora
 • Zintegrowany, nie wymagający konserwacji system odprowadzania tłuszczu, bez filtra
 • Eksploatacja bez instalacji do zmiękczania wody i dodatkowego odkamieniania
 • Funkcja cool-down do szybkiego schładzania komory urządzenia za pomocą wirnika wentylatora
 • Automatyczne dostosowanie do miejsca instalacji (wysokości, klimatu itd.)
 • Drzwi urządzenia z wentylowaną podwójną szybą i wychylaną szybą wewnętrzną
 • Zdejmowane, wychylane stelaże zawieszane (odstęp prowadnic 68 mm)
 • Materiał wewnętrzny i zewnętrzny stal szlachetna DIN 1.4301
 • Stałe przyłącze odpływowe wg SVGW dopuszczalne
 • Poziom izolacji elektrycznej przed pryskającą wodą i wodą o niskim ciśnieniu IP X 5
 • Zgodne z zapotrzebowaniem doprowadzanie ciepła
 • Wzdłużny układ prowadnic odpowiedni dla pojemników GN 1/1, 1/2, 2/3, 1/3, 2/8
 • Osobne zawory magnetyczne do wody miękkiej i gorącej do 30°C
 • 5 poziomów garowania, programowane
 • Programowanie automatycznego startu urządzenia z uwzględnieniem daty i czasu 

rational certified dealer

Autoryzowany dealer

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie rozwiazanie bedzie najlepsze dla Ciebie i Twojej firmy?

Napisz do nas!
Przeczytaj, jak przetwarzamy twoje dane!

Panagastro Sp z o.o. przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności oraz ochrony danych osobowych. Każda osoba ma prawo wiedzieć jakie dane pozyskujemy, gdzie je przechowujemy, w jaki sposób z nich korzystamy, w jakim celu, oraz jakie jest ich źródło oraz okres przechowywania.

 

Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych.

Niniejszym informujemy Panią / Pana, że przetwarzamy Pani / Pana dane osobowe.

Administrator danych osobowych: Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest: Panagastro Sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-692) przy ul. Wł. Pniewskiego 16, NIP 7780043772, REGON 142636593, KRS 144430, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cele i podstawy przetwarzania. Dane przetwarzane są w następujących celach:

 1. wykonanie zawartej z nami umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO),
 2. przechowywanie dokumentacji rachunkowej (art. 6 ust. 1 lit. c RODO),
 3. cele archiwalne (dowodowe) na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów oraz w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
 4. cele marketingowe oraz analityczne (art. 6 ust .1 lit.a, lit.f A RODO)

Odbiorcy danych. Dbamy o zapewnienie poufności Pani / Pana danych osobowych i ograniczamy przetwarzanie ich przez inne podmioty. Jednak z uwagi na konieczność zapewnienia nam odpowiedniej organizacji np. w zakresie infrastruktury informatycznej czy bieżących sprawach dotyczących naszej działalności, jako przedsiębiorcy, możemy udostępniać naszym podwykonawcom, czyli podmiotom, z których usług korzystamy przetwarzanie niektórych danych osobowych.

Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców:

 1. firmom hostingowym przechowującym nasze dane na serwerze, w tym serwerze skrzynki pocztowej,
 2. firmom księgowym świadczącym na naszą rzecz usługi księgowe, w związku z którymi przetwarzane są Pani / Pana dane widoczne na fakturach / rachunkach,
 3. lektorom języków obcych prowadzącym własne przedsiębiorstwa i świadczącym nam usługi na podstawie stosownych umów,
 4. dostawcom usług i rozwiązań technicznych oraz organizacyjnych umożliwiających świadczenie usług i zarządzanie naszą organizacją (w szczególności dostawcom usług teleinformatycznych, firmom kurierskim i pocztowym),
 5. dostawcom usług prawnych i doradczych oraz wspierających nas w dochodzeniu należnych roszczeń (w szczególności kancelariom prawnym, firmom windykacyjnym).

Przekazywanie danych do państwa trzeciego Pani / Pana dane nie będą przekazywane do innych krajów.

Okres przechowywania danych: Pani / Pana dane będą przetwarzane do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy oraz zobowiązań podatkowych. Dane zawarte na fakturach będą przetwarzane do końca okresu, przez który przepisy prawa wymagają przechowywać dokumentację rachunkową. Ponadto, część danych może być również przetwarzana po upływie wskazanych wcześniej okresów przez czas prowadzenia przez nas działalności gospodarczej w celach archiwalnych, analitycznych i statystycznych opisanych bardziej szczegółowo powyżej w ramach wskazania na cele i podstawy przetwarzania danych.

Uprawnienia związane z przetwarzaniem. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Panu / Pani następujące uprawnienia:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych,
 3. prawo do usunięcia danych (jeżeli Pani / Pana zdaniem nie ma podstaw, abyśmy przetwarzali Pani / Pana dane, może Pani / Pan żądać, abyśmy je usunęli),
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych (może Pani / Pan żądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie danych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Panem / Panią działań, jeżeli Pani / Pana mamy nieprawidłowe dane lub przetwarzamy je bezpodstawnie),
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych (ma Pan/ Pani prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu; powinien Pani / Pan wskazać nam Pani / Pana szczególną sytuację, która Pani / Pana zdaniem uzasadnia zaprzestanie przez nas przetwarzania objętego sprzeciwem. Przestaniemy przetwarzać Pani / Pana dane w tych celach, chyba że wykażemy, że podstawy przetwarzania przez nas danych są nadrzędne wobec Pani / Pana praw lub też, że Pani / Pana dane są nam niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń),
 6. prawo do przenoszenia danych (ma Pani / Pan prawo otrzymać od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dane osobowe, które Pani / Pan nam dostarczył na podstawie umowy lub Pani / Pana zgody. Może nam Pani / Pan zlecić przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi),
 7. prawo wniesienia skargi od organu nadzorczego (jeżeli stwierdzi Pani / Pan, że przetwarzamy dane niezgodnie z prawem, może Pani / Pan złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego). W celu wykonania swoich praw prosimy skierować swoje żądanie pod wskazany wyżej adres e-mailowy. Proszę pamiętać, że przed realizacją Pani / Pana uprawnień będziemy musieli odpowiednio Panią / Pana zidentyfikować.